Termin 21.06 - 27.06
Miejsce Poniedziałek
21.06.2021
Wtorek
22.06.2021
Środa
23.06.2021
Czwartek
24.06.2021
Piątek
25.06.2021
Sobota
26.06.2021
Niedziela
27.06.2021
Lasek Marceliński (ul. Dziewińska)

Dziewińska

17:30 - 18:30
Biegamy od zera
19:00 - 20:00
Slow Jogging
Sił.Zewn. - Lasek Marceliński

Lasek Marceliński

09:15 - 10:15
Siłownia zewnętrzna (Bartosz Kaszubowski)
19:30 - 20:30
Siłka bez siłki
09:15 - 10:15
Siłownia zewnętrzna (Bartosz Kaszubowski)
17:30 - 18:30
Biegamy od zera
19:00 - 20:00
Interwały dla każdego
08:30 - 09:30
Siłka bez siłki
Sił.Zewn. - Park ks. Feliksa Michalskiego

Grunwaldzka 272, Poznań

08:00 - 09:00
Siłownia zewnętrzna (Bartosz Kaszubowski)
08:00 - 09:00
Siłownia zewnętrzna (Bartosz Kaszubowski)
Sił.Zewn. - Stefana Jaracza 9

Stefana Jaracza 9, Poznań

10:30 - 11:30
Siłownia zewnętrzna (Bartosz Kaszubowski)
10:30 - 11:30
Siłownia zewnętrzna (Bartosz Kaszubowski)
Sił.Zewn. - Osiedle Kwiatowe

Stokrotkowa, Poznań

Sił.Zewn. - Górnicza 2

Górnicza 2, Poznań

Sił.Zewn. - Park Fabianowo 29

Fabianowo 29, Poznań

09:00 - 10:00
Wzmacnianie i stabilizacja (JS)
10:00 - 11:00
Spalanie kalorii (JS)
Sił.Zewn. - Osiedle Kwiatowe – boisko przy ulicy Stokrotkowej

10:15 - 11:45
Siłownia zewnętrzna (Dawid Mroziński)
Boisko Osiedlowe (ul. Górnicza 2)

ul. Górnicza 2, Poznań

17:30 - 18:30
Gry i zabawy dla dzieci
Boisko Osiedlowe (ul. Andersena 6)

Andersena 6, 60-193 Poznań

17:30 - 19:30
Gry i zabawy dla dzieci
17:30 - 19:30
Gry i zabawy dla dzieci
Boisko SP 4

Rawicka, Poznań

19:00 - 20:00
Siłka bez siłki

Odwołane!

19:00 - 20:00
Siłka bez siłki
Przedszkole Wesoła Pszczółka

Fabianowo 29, Poznań

09:00 - 11:30
Sportowy Fyrtel Gzuba
Przedszkole Chatka Puchatka

Gerberowa 30, Poznań

09:00 - 10:00
Sportowy Fyrtel Gzuba
Przedszkole Sióstr Nazaretanek

Miastkowska 124

09:00 - 11:00
Sportowy Fyrtel Gzuba
Przedszkole nr 7

Mikołowska 14, 60-102 Poznań

12:30 - 13:30
Sportowy Fyrtel Gzuba
12:30 - 13:30
Sportowy Fyrtel Gzuba
Przedszkole Zgromadzenia Sióstr im. Jezus

Łubinowa 7, Poznań

11:15 - 12:15
Sportowy Fyrtel Gzuba
Przedszkole Stumilowy Las

Jeleniogórska 1, 60-179 Poznań

09:30 - 11:00
Sportowy Fyrtel Gzuba
Przedszkole "Wszystkie Skarby Mamy"

Jeleniogórska 7, 60-179 Poznań

11:05 - 12:05
Sportowy Fyrtel Gzuba
Przedszkole "Szkółka Małego Dziecka"

ul. Frezjowa 22, 60-175 Poznań

10:00 - 11:00
Sportowy Fyrtel Gzuba
Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji

Głogowska 145, 60-206 Poznań

17:00 - 18:00
Zdrowy Kręgosłup (JS)
18:00 - 19:00
Wzmacnianie i stabilizacja (JS)
19:00 - 20:00
Spalanie kalorii (JS)
17:00 - 18:00
Gry i zabawy dla dzieci
17:00 - 18:00
Zdrowy Kręgosłup (JS)
18:00 - 19:00
Wzmacnianie i stabilizacja (JS)
19:00 - 20:00
Spalanie kalorii (JS)
09:00 - 10:00
Zdrowy Kręgosłup (JS)
10:00 - 11:00
Spalanie kalorii (JS)
Reebok Crossfit Poznań

Budziszyńska 19, Poznań

17:00 - 18:00
Zdrowy Kręgosłup (JS)
18:00 - 19:00
Zumba (JS)
09:00 - 10:00
Zdrowy Kręgosłup (JS)
10:00 - 11:00
Spalanie kalorii (JS)
17:00 - 18:00
Zdrowy Kręgosłup (JS)
18:00 - 19:00
Wzmacnianie i stabilizacja (JS)
19:00 - 20:00
Spalanie kalorii (JS)
Dom Kultury Stokrotka NSF

Cyniowa 11, 60-175 Poznań

18:00 - 19:00
Zdrowy Kręgosłup (JS)
19:00 - 20:00
Spalanie kalorii (JS)
19:00 - 20:00
Zdrowy Kręgosłup (JS)
20:00 - 21:00
Wzmacnianie i stabilizacja (JS)
Sport & Beauty Poznań Fabianowo

Kowalewicka 14/lok 1, 60-002 Poznań

ROD Kolejarz

Jana Brzechwy 1, 60-195 Poznań

15:00 - 16:00
Nordic Walking (MPZ)
15:00 - 16:00
Gimnastyka 60+ (MPZ)
16:00 - 17:00
Zumba Gold (MPZ)
ul. Chryzantemowa

ul. Chryzantemowa, Poznań

16:30 - 17:30
Nordic Walking (MPZ)
ul. Mieleszyńska

ul. Mieleszyńska, Poznań

10:00 - 11:00
Nordic Walking (MPZ)
Boisko (ul. Leszczyńska 51)

ul. Leszczyńska 51, Poznań

12:50 - 14:50
Kiedyś chciałem zostać piłkarzem
SP 78

ul. Żonkilowa 34, 60-175 Poznań

12:00 - 13:30
Kuźnia Talentów - Piłka Nożna
SP 58

Ławica 3, 60-186 Poznań

15:30 - 16:30
Kuźnia Talentów - Hokej na trawie
14:00 - 16:00
Gry i zabawy dla dzieci
15:00 - 16:00
Zdrowy Kręgosłup (A. Sieczkowska)
16:00 - 17:00
Zdrowy Kręgosłup (A. Sieczkowska)
17:00 - 18:00
Hata Joga (A. Sieczkowska)
18:00 - 19:00
Vinyasa Joga (A. Sieczkowska)
Plac Sensoryczny (ul. Krokusowa/ul. Stokrotkowa)

15:30 - 16:30
Kuźnia Talentów - Hokej na trawie
10:15 - 11:45
Gry i zabawy dla dzieci
SP 52

Fabianowo 29, Poznań

17:15 - 18:15
Zdrowy Kręgosłup (JS)
18:15 - 19:15
Spalanie kalorii (JS)
17:15 - 18:15
Zdrowy Kręgosłup (JS)
18:15 - 19:15
Kształtow. Sylwetki (JS)
Boisko Osiedlowe (ul. Obrzeże)

Obrzeże, Poznań

17:00 - 19:00
Gry i zabawy dla dzieci
Klub Seniora Górczyn

ul. Ściegiennego 10, Poznań

17:00 - 18:00
Zdrowy Kręgosłup (JS)
18:00 - 19:00
Wzmacnianie i stabilizacja (JS)